Wysokiej jakości stolarka drzwiowa stanowi niezwykle eleganckie i ponadczasowe rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w tradycyjnym budownictwie jak i nowoczesnej architekturze. Drewno nadaje charakteru wnętrzom, jest zdrowe dla użytkowników i trwałe. Szukasz drzwi, które uszlachetnią Twój dom? Poznaj firmę CAL – wiodącego polskiego producenta stolarki.

Z pasji do drewna

Firma CAL powstała z połączenia dwóch zakładów stolarskich – ZSB Cywiński i Antonik z ZSB Lutostański. Ten fakt niezwykle podkreśla zobowiązanie, jakie stoi przed firmą – wysoka jakość, przejrzystość zasad oraz odpowiedzialność społeczna i ekologiczna są firmowane nazwiskami założycieli, reprezentowanymi przez litery składające się na nazwę marki.

Od samego początku właściciele postawili sobie za punkt honoru uczciwość wobec klienta, i właśnie ta postawa stanowi podwaliny dzisiejszego sukcesu firmy.

Nie tylko biznes

W filozofii firmy głęboko zakorzenione jest przekonanie o zobowiązaniu wobec ludzi i środowiska. Dlatego od lat CAL angażuje się w działalność społeczną i proekologiczną. Pomoc ofiarom Powodzi Tysiąclecia, organizacjom pożytku publicznego czy wdrożenie modelu „Drzewo za drzwi” to dowody na to, że w firmie sukces postrzegany jest nie tylko jako wyniki finansowe.

Piękno produktów CAL podkreśla… jej piękne oblicze. Promowanie marki firma powierzyła w ręce kobiet – ambasadorek, które w ramach cyklu „Do prawdy drzwi” opowiadają o swoim prawdziwym życiu.

Na styku designu i technologii

Produkty CAL to nie tylko piękno i ponadczasowa elegancja. W procesie wytwórczym firma stosuje niezwykle nowoczesne technologie dotyczące bezpieczeństwa – takie jak biometryczna kontrola dostępu czy system RFID. W szerokim portfolio produktowym znajdują się również drzwi antywłamaniowe i spełniające kryteria budownictwa pasywnego.

Dwie główne grupy produktowe stanowią drzwi zewnętrze i wewnętrzne. Wśród pierwszej grupy znajdziemy kolekcje z drewna, np. Arbo czy Klasyczna , produkty w okładzinie aluminiowej – Alutherm czy łączącą szkło z drewnem linię Filmowa.

Dla spragnionych wysublimowanego designu, idealnym rozwiązaniem będą drzwi zewnętrzne Jagienka w czterech dostępnych okładzinach – ze stali kortenowskiej, łupka, spieku kwarcowego i aluminium.

Wybór dotyczy nie tylko aspektów estetycznych. Jeśli szukasz drzwi spełniających normy budownictwa pasywnego – wybierz drzwi wykonane w standardzie Arctic z współczynnikiem przenikalności cieplnej Ud=0,58 W/m²K.

Firma CAL oferuje również szeroką gamę drzwi wewnętrznych, zaprojektowanych zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. To dziewięć unikalnych kolekcji, o różnym zastosowaniu. Drzwi do sypialni, salonu, łazienki? Tradycyjne czy przesuwne? To ty wybierasz!

Stolarka drzwiowa to element, na którym nie warto oszczędzać. Wybierz komfort, elegancję i trwałość. Wybierz sprawdzoną markę o uznanej renomie. Postaw na firmę CAL!