Foto: Oknoplast
Projekt K.Kraszewska

Ponad 26 lat doświadczenia, blisko 3000 punktów sprzedaży w 13 krajach i 1,5 miliona okien produkowanych rocznie – to właśnie Oknoplast. Budując czy remontując – warto zaufać wiodącej, polskiej marce, w której DNA jest nie tylko dążenie do doskonałości technologicznej, ale także design szyty na miarę zmieniających się potrzeb i upodobań. To właśnie poszukiwanie perfekcji w każdym calu zbudowało podwaliny sukcesu firmy, założonej w Krakowie przez Adama Placka.

Okna na świat

Jest pewna zdumiewająca symbolika, wynikająca z historii firmy Oknoplast. Wraz z przemianami ustrojowymi początku lat 90-tych, zaczęły się zmieniać potrzeby Polaków. Wraz z odchodzącym do historii PRL-em, mieszkańcy kraju nad Wisłą chcieli pożegnać siermiężność, niewygodę i bylejakość, charakterystyczną dla tego okresu. Stare okna ze szparami stanowiły jej symbol.

Nowoczesna stolarka okienna z PCV i aluminium była odpowiedzią na potrzeby rynku. W ciągu 25-lat marka Oknoplast zdobyła uznanie odbiorców w Polsce i na świecie.

okna Oknoplast

Foto: Oknoplast
Projekt K.Kraszewska

Nie tylko biznes

Oknoplast od wielu lat angażuje się w działalność społeczną i proekologiczną. Inicjatywy na rzecz środowiska naturalnego, takie jak Ciuch w Ruch czy współpraca ze stowarzyszeniem SIEMACHA przy budowie nowoczesnego domu dziecka, dowodzą zobowiązania, jakie podejmuje firma względem swojego otoczenia. Krakowski potentat kieruje swoje zaangażowanie również w stronę sportu, stanowiącego element strategii biznesowej. Współpraca z takimi klubami jak Borussia Dortmund, Inter Mediolan czy Olympique Lyon, pomaga budować wizerunek na arenie międzynarodowej.

Szeroka gama produktów

Oknoplast dysponuje szerokim portfolio produktowym, obejmującym między innymi drzwi tarasowe, bramy czy rozmaite akcesoria. Jednakże flagowym produktem marki są okna i to z nich firma jest najbardziej znana.

Aktualna oferta obejmuje sześć typów okien.

Okna Prismatic dzięki zastosowaniu węższego profilu gwarantują większe doświetlenie.

Pixel to wybór dla tych, którzy cenią sobie unikalny design. To produkt z jedynym w Polsce, węższym o 33%, ruchomym słupkiem z symetrycznie umieszczoną klamką.

Okno Prolux to kwintesencja filozofii  firmy – stanowi niesamowite połączenie elegancji i nowoczesnej technologii, zapewniającej nawet o 22% więcej światła w pomieszczeniu.

Winergetic Premium to okna energooszczędne, które zapewniają komfort oraz obniżają koszty ogrzewania.

Pasywne okna Winergetic Premium Passive to premierowy system PCV wykorzystujący aerożel – materiał o najlepszych właściwościach termicznych wśród ciał stałych. Stanowią doskonały wybór w budownictwie zeroemisyjnym.

Okno Koncept to produkt wyróżniający się solidnością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi.

Planując budowę i remont pomyśl o tym przedsięwzięciu jak o inwestycji. Decydując się na produkty firmy Oknoplast wybieramy trwałość, energooszczędność i niepowtarzalny design. Postaw na jakość!

oknoplast okna PCV

Foto: Oknoplast
Projekt K.Kraszewska